Směnárna - Relax klub Jarilo Halenkov o.k.

Dárkové obálky Jarila

Chcete obdarovat své přátele?

Vyzkoušejte naše Dárkové obálky, do kterých vložíte směnné poukázky Jarila ve vámi zvolené hodnotě..

Za poukázky si pak obdarovaný vybere z nabídky výrobků a služeb nabízených klubem dle vlastního uvážení co si bude přát.

V nabídce klubu jsou v současné době výrobky z oblasti zelené lékárny, zdravé stravy, přírodní kosmetiky, ekologické drogerie. V posezení NA PALUBĚ pak můžete využít nabídku kávy, čajů, sušených plodů, nápojů a různých pochutin. Připravuje se také obědové menu ve formě samoobsluhy.

Směnné poukazy bude také možno využít v dalších zahajovacích projektech Jarila, jako například Klubové tržiště nebo Jednorázová klubová akce.

Jistě jste už slyšeli o lokální měně, nebo místní měně. Chcete vyzkoušet jak taková vlastní měna vypadá a jak ji lze použít v praxi?

Ve formě naší dárkové obálky můžete překvapit své blízké a na vlastní kůži vyzkoušet to o čem se mluví, ale téměř nikdo přesně neví jak to funguje.

Vítejte ve světě, který nás všechny může přiblížit více k sobě. Pojďte si zahrát s Jarilo poukázkami velkolepou pravdivou hru.

Žádost o členství a klubovou kartu

Dříve než požádáte o členství a vydání klubové karty, seznamte se prosím se základními informacemi o klubu a klubovém režimu, seznamte se také s klubovou dokumentací

Registrace na výdejním internetovém portálu relaxklubjarilo.cz 

Pokud si chcete objednat výrobky prostřednictvím klubového internetového portálu samostatně se prosím zaregistrujte.

Po přijetí Vaší registrace vyčkejte na potvrzení, které Vám bude zasláno na Váš email cca do 24 hodin.

Kde nás najdete?

Halenkov 318, 756 03

.